Zpět na nabídku pracovních pozic

Specialista prodeje – pult šunky/sýry

Do našeho stále se rozvíjejícího podniku hledáme pulťáka na HPP. A protože nás děsně baví, co děláme a děláme to dobře, tak hledáme srdcaře, který se rád učí a posouvá své schopnosti a znalosti kupředu. Měl bys mít zkušenosti s obsluhou, umět krájet šunky, salámy a sýry, doplňovat zboží do vitríny a kontrolovat data trvanlivosti... ale pokud, nic z toho neumíš, tak to vůbec nevadí - my tě vše rádi naučíme. Člověk do obsluhy musí mít komunikaci v krvi a být milý, by měla být jeho přirozenost, vše ostatní se dá naučit.

Počítej s tím, že se budeš postupně vzdělávat v oblasti italské gastronomie, nabídneme Ti lekce italštiny zdarma, protože budeš mít výraznou slevu na nákupy, tak budeš ochutnávat a dostaneš šanci uplatnit Tvoje nápady a silné stránky a tím se podílet na chodu firmy.

Víš kolik váží nerozporcovaný italský Parmezán?:-) Proto, abys ho uzvedl, tak ti připlatíme na Multisportku a můžeš jít natrénovat do fitka či do bazénu.

Jezdíme na společné gastronomické cesty a rádi se vzděláváme. Máme rádi italský životní styl, máme skvělé zákazníky i dodavatele a práce nás baví. Počítej s tím, že naše práce je náročná, právě kvůli tomu, že chceme věci dělat, jak nejlépe umíme a aby nás naše každodenní snažení naplňovalo.

Co ti nabídneme?

  • dobré a stabilní finanční ohodnocení
  • vzdělávání v oblasti italské gastronomie
  • kurzy italštiny zdarma, sleva na studium druhého jazyka
  • karta Multisport za 350,-/měsíc
  • 30% slevu na veškeré firemní nákupy
  • svobodné, kreativní prostředí, opravdovou možnost profesního a kariérního růstu
  • skvělou partu "pulťáků" kteří se na tebe těší

Tluče ti nyní srdce rychleji? Tak popřemýšlej a napiš, proč bys u nás chtěl pracovat a přihoď k tomu tvoje CV s fotkou - lépe si tě zapamatujeme.

Za HR tým
Eva
eva.vymetalova@theitalians.cz

 

SMÍCHOV
Strakonická 948/1, Praha 5
Telefon restaurace: +420 733 338 650
Telefon prodejna: +420 603 214 932
info@theitalians.cz
DEJVICE
Národní obrany 29, Praha 6
+420 724 380 060
dejvice@theitalians.cz
PRŮHONICE
Květnové náměstí 50
+420 734 839 737
pruhonice@theitalians.cz