Baví nás rozvíjet společenství nadšenců, ve kterém si kvalitní italskou gastronomii užívají zákazníci, výrobci i zaměstnanci. Jsme místem, které propojuje tyto tři skupiny a snažíme se, aby nám díky tomu život chutnal více.

Naši dodavatelé

Naši dodavatelé jsou většinou drobní řemeslní výrobci z celé Itálie, kteří jsou odborníky na výrobu tradičních jídel a vína. Jsou to naši přátelé. Specializují se na sýry, prosciutto, salámy, olivový olej, těstoviny, víno a další klasické italské výrobky, jako je tuňák či lanýže. Mnoho našich dodavatelů sýrů zároveň chová vlastní zvířata. Strava na bázi trávy a kvalitní životní podmínky těchto zvířat jsou nezbytným předpokladem pro kvalitu mléka a sýrů. Přihlížíme také k objemu jejich výroby, protože víme, že výroba ve velkém množství nedokáže z dlouhodobého hlediska udržet kvalitu produktu, aniž by bylo potřeba použít konzervanty nebo jiná chemická aditiva. Tento přístup je vždy stejný, ať už jde o výrobce prosciutta, olivového oleje, vína nebo mouky. Před zahájením spolupráce s novým dodavatelem jej osobně navštívíme, abychom zjistili, jestli splňuje tyto kvalitativní standardy.

Všechny produkty ochutnáváme, protože si myslíme, že chuť je důležitější než vzhled. Ptáme se, jak jsou produkty vyráběny, zda je jejich výroba udržitelná a jaké výživové hodnoty mají. Snažíme se výrobcům porozumět, protože jejich postoje a přístup jsou úzce spojeny s kvalitou toho, co vyrábějí.

Sdílení stejné vášně nám umožňuje stát se přáteli, a to je podstatou našeho poslání. Je pro nás důležité, aby se naši dodavatelé, spolu se zákazníky a zaměstnanci, stali součástí naší rodiny.

Řemeslo není styl, je to způsob života

Často zveme dodavatele do našich obchodů, kde nám své produkty sami představují. To nám pomáhá k většímu pochopení a ocenění toho, co jíme a pijeme. Někdy se dokonce dodavatelé spřátelí s našimi zákazníky, čímž ještě více obohatí náš projekt.

Aby bylo zaručeno, že všechny produkty v našich regálech jsou čerstvé, používáme efektivní logistiku – od výrobce přímo, bez prostředníků, k zákazníkovi (u některých výrobků, jako je mozzarella či zelenina, je zachování čerstvosti klíčové, ale zvládáme to). Jsme pevně přesvědčeni, že právě tohle má pro naše podnikání, které je založeno na čistých produktech bez konzervantů a chemikálií, zásadní význam.

zjistit více

Naši zaměstnanci

Naši zaměstnanci s námi sdílí vášeň pro kvalitní italské jídlo a vína: prohlubují si znalosti o produktech, někdy přímo navštěvují dodavatele, snaží se jim porozumět a získané informace pak předávají zákazníkům. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a udržovat přátelskou atmosféru v našich obchodech.

Některé produkty (jako je chléb, focaccia, pizza, čerstvé těstoviny nebo panina) si vyrábíme sami, protože mnozí naši kolegové ovládají řemeslo a tyto výrobky jsou nejlepší, když se vyrábí přímo v místě prodeje.

Některé z našich nejlepších produktů vlastní výroby

Pizza

Používáme pouze ty nejlepší ingredience od našich dodavatelů a těsto vyrábíme z těch nejlepších italských mouk, která nejsou geneticky modifikovány a některé z nich jsou stále mlety v kamenných mlýnech.

Chléb a focaccia

Není to jenom mouka, díky které je náš chléb jedinečný. Je to také odlišná technika kynutí, díky níž je náš chléb zdravější a stravitelnější.

Saláty a panina

Denně čerstvé, připravené z našich nejlepších surovin.

dezerty

Naše domácí tiramisù, panna cotta a cannoli nikdy nechybí a život je díky nim o něco sladší.

Naši zákazníci

Máme rádi zákazníky, kteří hledají kvalitu a zajímají se o to, co jedí a pijí, protože zdravé a chutné jídlo je naše volba.

Nejlepším zážitkem je být spolu (zákazníci & výrobci & my) – když ne osobně, tak alespoň v duchu.

Naše prodejny

Každá z našich prodejen má jedinečný design a vůni. Každou z nich jsme navrhli s ohledem na lokalitu, v níž se nachází. Našim zákazníkům chceme nabídnout zážitek nad rámec běžného maloobchodu. Není to jenom o nakupování, ale také o jídle, pití, relaxování a užívání si atmosféry.

SMÍCHOV
Strakonická 948/1, Praha 5
Telefon restaurace: +420 733 338 650
Telefon prodejna: +420 603 214 932
info@theitalians.cz
DEJVICE
Národní obrany 29, Praha 6
+420 724 380 060
dejvice@theitalians.cz
PRŮHONICE
Květnové náměstí 34
+420 734 839 737
pruhonice@theitalians.cz